„Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krościenku nad Dunajcem”

Uczniowie klasy 5 i 8 wraz z Panią Wiesławą Dolańską i Panią Marią Kurpiel odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną.

Pani Weronika Walkowska przywitała nas bardzo serdecznie i przedstawiła zasady korzystania z księgozbioru biblioteki, sposób zapisu czytelnika oraz wypożyczania i zwrotu książek. Zaprezentowała też księgozbiór biblioteczny, oprowadziła uczniów po jego działach, pokazała nowości wydawnicze oraz zachęciła do czytania.

Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej była dla uczniów ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza, że większości z nich była tam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Weroniki Walkowskiej i pozostałym bibliotekarkom za miłą i przyjazną atmosferę podczas naszego pobytu w bibliotece