Piotr Regiec finalistą konkursu „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”

23 maja Piotr Regiec uczeń klasy 6 reprezentował naszą szkołę w finale X edycji konkursu „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę” organizowanego przez Nadleśnictwo Krościenko i Nadleśnictwo Nowy Targ.

Spośród około tysiąca uczniów z 90 szkół w finale spotkało się 31 najlepszych - finalistów. Ich zadaniem było rozwiązać test w wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z ochroną przyrody i gospodarką leśną.

Po napisaniu testu finaliści wraz z opiekunami udali się na ciekawą lekcję przyrodniczą do Rezerwatu „Bór pod Czerwonem”, która była wspaniale i ciekawie prowadzona przez Pana leśniczego Krzysztofa Przybyłę.

Gratulujemy Piotrowi oraz jego opiekunowi Wiesławie Dolańskiej osiągniętych wyników na każdym etapie konkursu!