Aloha !.... Czyli hawajski DZIEŃ DZIECKA w naszej szkole

Malowanie twarzy, warkoczyki, wata cukrowa, lody...
To tylko część atrakcji jakie czekały na naszych uczniów😀
Już przy wejściu dzieci dostawały hawajskie wianki, sok w kubeczkach z palemką😉 a także kartę na ananasowe naklejki, które otrzymywali za wykonane zadania i wymieniali na nagrody.
Na dziewczynki czekało SPA, gdzie pani kosmetolog wyjaśniła, jak rozsądnie korzystać z kosmetyków, mogły również same testować i podjąć pierwsze próby w makijażu.
Starsi chłopcy odnaleźli się wśród akrobacji rowerowych. Szkolenie w jakim wzięli udział, pozwoli im bezpiecznie korzystać z roweru, szczególnie podczas jazdy wyczynowej.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się.... kajaki.
Dziedziniec szkoły zamienił się w centrum atrakcji, gdzie każdy coś znalazł dla siebie 😀
Nie zabrakło hawajskich naleśników i lodów, ufundowanych przez radnego Pana Stanisława Tkaczyka, które w tak gorącym dniu smakowały wyśmienicie😀
Całość zwieńczyło spotkanie z podróżnikiem grupy Trzask pl., ktory przybliżył nam Naimbię, kolejny zwiedzony przez siebie kraj.
Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców, a szczególnie Pani Przewodniczącej Agnieszce Gabryś 😍 za całą organizację.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie,
firmie PROJECT CAMP Wiktorowi Mikołajczykowi za przeprowadzone szkolenie rowerowe,
pani Bernadecie Symeli- Zając PERFECT-LOOK za warsztaty kosmetyczne,
LKS DUNAJEC za dostarczenie kajaków i czuwanie nad bezpieczeństwem,