Szkoła Podstawowa nr 2

DANE KONTAKTOWE

Telefon: 0-18 262-38-15   E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Czytaj więcej

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

e-DZIENNIK


                                 

PONIŻEJ FILMY INSTRUKTAŻOWE:   
  
   Uczniowie, aby uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego, muszą podać swoim wychowawcom adres mailowy. Po wprowadzeniu przez wychowawcę adresu do systemu można rozpocząć procedurę pierwszego logowania opisaną w instrukcji.


Rodzice proszeni są o przyniesienie aktualnych adresów e-mail na pierwszą wywiadówkę, która odbędzie się 13 września 2016r. o godzinie 16:30. Procedura pierwszego logowania wygląda identycznie jak w przypadku uczniów.