Szkoła Podstawowa nr 2

Wycieczki 2016/2017


WYCIECZKI 2016/2017


Pierwsza wycieczka odbyła się 24 września 2016 r.


W sobotę, 24 września 2016r. odbyła się kolejna wycieczka Koła Turystycznego. Tym razem celem był Krywań. O godzinie 5:15 mieliśmy zbiórkę, po której czekała nas jazda busem na Słowację, skąd rozpoczęliśmy wyprawę. Po krótkim czasie ściągnęliśmy kurtki, ponieważ szybko rozgrzaliśmy się marszem. Droga była męcząca, ponieważ szliśmy cały czas do góry i po kamieniach, jednak wynagradzały to widoki, które były bardzo ładne. Na ostatnim podejściu na szczyt czekała nas trudna, a zarazem ciekawa ,,wspinaczka" po stromych skałach. Niestety po dotarciu na miejsce okazało się, że na szczycie jest mgła, więc zobaczyliśmy niewiele. Niektórzy uczniowie często upadali, albo jak to oni określili ,,oszukali śmierć".


Ciekawym elementem wycieczki była debata, którą przeprowadzili chłopcy na różne śmieszne tematy. Interesującym wyzwaniem okazało się liczenie kamieni, którego chciał się podjąć jeden z uczestników wyprawy. Wracając busem niektórzy uczniowie zasnęli ze zmęczenia. Do domu wróciliśmy około 16:30. Według mnie wycieczka była udana.


Natalia Bąk (klasa II C)


ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYCIECZKI