Szkoła Podstawowa nr 2

edycja 2015/20167 czerwca 2016 r. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Sing Song Festival.” Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem. Jury konkursu oceniało walory głosowe, muzykalność, poprawność językową, interpretację utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum.


W konkursie wzięło udział 25 uczestników z następujących szkół podstawowych: ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie, ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Ochotnicy Dolnej-Centrum, ze Szkoły Podstawowej im. ks Jana Twardowskiego w Tylmanowej, ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem, ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej, z Zespołu Szkół we Frydmanie, ze Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej oraz ze Szkoły Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera  w Ochotnicy Dolnej.


Wyniki

I miejsce:  Julia Milaniak z Zespołu Szkół we Frydmanie

II miejsce: Gabriela Król ze Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej

III miejsce: Iwona Majerczyk ze Szkoły Podstawowej im. ks Jana Twardowskiego w Tylmanowej,


W kategorii gimnazjum gościliśmy 27 uczestników z 5 szkół: z Zespołu Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych,  z Publicznego  Gimnazjum im ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy, z Zespołu Szkół we Frydmanie, z Gimnazjum nr 2 im Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej, z Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej.


Wyniki

I miejsce: Karolina Mikłusiak z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem

II miejsce: Joanna Tkaczyk z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem

III miejsce: Sylwia Kulasik z Gimnazjum nr 1 w TylmanowejOrganizatorzy

Barbara Haś

Jolanta Klimek

Posłuchaj Karoliny Mikłusiak w utworze: I'm In Love With a Monster: