Szkoła Podstawowa nr 2

edycja 2014/2015


REGULAMIN DOC

REGULAMIN PDF


8 maja 2015 r. odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej i Piosenki Niemieckiej „Sing Song Festival.” Organizatorami konkursu byli nauczyciele języków obcych Publicznego Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo Macmillan oraz Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum.


W konkursie wzięło udział 20 uczestników z następujących szkół podstawowych: ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie, ze Szkoły Podstawowej  nr1 im. Jana Pawła II  w Ochotnicy Dolnej, ze Szkoły Podstawowej im. ks Jana Twardowskiego w Tylmanowej, ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem, z Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach, ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy, z Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwiennem, z Zespołu Szkół we Frydmanie oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej.WYNIKI


I miejsce:  Bartosz Tkaczyk z Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach


II miejsce: Karolina Tomas z Zespołu Szkół we Frydmanie


III miejsce: Natalia Szczepaniak ze Szkoły Podstawowej  nr1 im. Jana Pawła II  w Ochotnicy Dolnej


IV miejsce: Gabriela Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy


V miejsce: Aleksander Matusik ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie


VI miejsce:Wiktoria Wąchała ze Szkoły Podstawowej im. ks Jana Twardowskiego w Tylmanowej
W kategorii gimnazjum gościliśmy 18 uczestników z 6 szkół: z Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach,  z Zespołu Szkół we Frydmanie, z Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej, z Publicznego  Gimnazjum im ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy, z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej oraz z Katolickiego Gimnazjum Integracyjnego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Czerwiennem.WYNIKI


I miejsce: Justyna Komorek z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem


II miejsce: Karolina Mikłusiak z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem


III miejsce: Justyna Biel z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem


IV miejsce: Julia Niewiadoma z Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej


V miejsce: Karolina Bielska z Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej


VI miejsce: Justyna Jagieła z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej
WYNIKI KONKURSU PIOSENKI NIEMIECKIEJ


III miejsce: Izabela Markowicz z Zespołu Szkół we FrydmanieGRATULUJEMY !!!!


Organizatorzy:

Jolanta Klimek

Barbara Haś

Anna Bieryt


Występ absolwentki Publicznego Gimnazjum - Mileny Walosik


foto: Błażej Kołek (II C)