Szkoła Podstawowa nr 2

edycja 2016/20178 czerwca 2017 r. odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Sing Song Festival.” Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem.  Jury konkursu oceniało walory głosowe, muzykalność, poprawność językową, interpretację utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum.


W konkursie wzięło udział  12  uczestników z następujących szkół podstawowych: ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie, ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej,  z Zespołu Szkół we Frydmanie, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczawnicy oraz ze Szkoły Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera  w Ochotnicy Dolnej.Wyniki


I miejsce:  Julia Milaniak z Zespołu Szkół we Frydmanie


II miejsce: Aleksandra Mastalska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy


III miejsce: Julia Bielarczyk ze Szkoły Podstawowej w Grywałdzie


IV miejsce: Paulina Głodek z Zespołu Szkół we Frydmanie


V miejsce: Natalia Chryczyk ze Szkoły Podstawowej w Ochotnicy Dolnej


VI miejsce: Patrycja Zygmuntowicz ze Szkoły Podstawowej w GrywałdzieW kategorii gimnazjum gościliśmy 11 uczestników z sześciu szkół: z Publicznego  Gimnazjum im ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy, z Zespołu Szkół we Frydmanie, z Gimnazjum nr 2 im Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej, z Gimnazjum nr 3  w Ochotnicy Górnej,  z Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej oraz z Gimnazjum w Bańskiej Niżnej.Wyniki


I miejsce: Gabriela Król z Gimnazjum w Bańskiej Niżnej


II miejsce: Alicja Mastalska z Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy


III miejsce: Julia Niewiadoma z Gimnazjum nr 3  w Ochotnicy Górnej


IV miejsce: Karolina Mikłusiak z Publicznego Gimnazjum w Krościenku  n.D.


V miejsce: Joanna Tkaczyk z Publicznego Gimnazjum w Krościenku  n.D.


VI miejsce: Łukasz Myśliwiec z  Zespołu Szkół we FrydmanieOrganizatorzy:

Jolanta Klimek

Joanna Noworolnik