Szkoła Podstawowa nr 2

DANE KONTAKTOWE

Telefon: 0-18 262-38-15   E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Czytaj więcej

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Diament


Projekt "Diament"Dnia 23 października 2010 r. w województwie małopolskim zainaugurowano zajęcia edukacyjne w ramach projektu Diament. Projekt, który powstał z inicjatywy Zarządu Województwa Małopolskiego przy współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wyższą Szkołą Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu oraz National-Louis University w Chicago zakłada wspieranie uczniów zdolnych w zakresie przedsiębiorczości, technologii informacyjno - komunikacyjnej, języka angielskiego i matematyki. Realizowany będzie w latach 2010-2012 w Powiatowych Ośrodkach Wspierania Uczniów Zdolnych.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D należy do placówek powiatu nowotarskiego, w których uruchomiono POWUZ i gdzie przez najbliższe dwa lata młodzież uzdolniona, zakwalifikowana do projektu ma możliwość udziału w warsztatach wspierających jej rozwój z zakresu języka angielskiego.


Jolanta Klimek