Szkoła Podstawowa nr 2

Aktualności sportowe


2017/2018


ZAWODY nr 1 -Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy - 6 września 2017r.


ZAWODY nr 2 - Memoriał Zdzisława Soliwody - 20 września 2017r.


ZAWODY nr 3 - DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 27 września 2017r.


ZAWODY nr 4 - Liga LA - Nowy Targ - 3 października 2017 r.


ZAWODY nr 5 - II etap rozgrywek w I Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy - 4 października 2017r.


ZAWODY nr 6 - Piłka nożna halowa - 13 października 2017 r.


ZAWODY nr 7 - Finały Wojewódzkie Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej - 18 października 2017 r.


ZAWODY nr 8 - Dziewczyny i chłopcy- Piłka Koszykowa - 16 i 17 listopada 2017 r.


ZAWODY nr 9 - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach - 20 listopada 2017 r.


ZAWODY nr 10 - SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - 28 i 30 listopada 2017 r.


ZAWODY nr 11 - Powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym - 14 grudnia 2017 r.


ZAWODY nr 12 - Awans dziewcząt do powiatu - piłka siatkowa - 11 i 12 stycznia 2018 r.


2016/2017


ZAWODY nr 1 - Memoriał Zdzisława Soliwody - 20 września 2016 r.


ZAWODY nr 2 - Biegi przełajowe - Rabka Zdrój - 20 września 2016 r.


ZAWODY nr 3 - Liga LA - Rabka-Zdrój - 27 września 2016 r.


ZAWODY nr 4 i 5 - Piłka Koszykowa - Krościenko - 8-9 listopada 2016r.


ZAWODY nr 6 - Szachy - Krościenko - 23 listopada 2016 r.


ZAWODY nr 7 - SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - 15 grudnia 2016 r.


ZAWODY nr 8 - SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 20 grudnia 2016 r.


ZAWODY nr 9 i 10 - Piłka siatkowa chłopców i dziewcząt - Łapsze Niżne - 16-17 stycznia 2017 r.


ZAWODY nr 11 - Pływanie - Nowy Targ - 18 stycznia 2017 r.Archiwum:


3 października 2014 r. na nowotarskim lotnisku, drużyna chłopców wzięła udział w sztafecie 10 x 1000m.  Po zaciętej walce zdobyli brąz (startowało 5 sztafet). Zabrakło niewiele do 2 miejsca i awansu do etapu wojewódzkiego. GRATULUJEMY !!!


Skład drużyny: Arkadiusz Głuc (1b), Piotr Jandura (1b), Filip Salamon (1c), Łukasz Wolski (1 c), Mikołaj Kwiatek (1c), Piotr Bąk (2b), Błażej Knutelski (2b), Kamil Ziętasz (2c), Tomasz Pichniarczyk (3a), Norbert Malik (3c), Adrian Wojtaszek (3a).

1 X 2014 r. nasi uczniowie odnieśli spektakularny sukces w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Nowym Targu. Błażej Knutelski z kl. 2b zdobył srebro, Filip Salamon z kl. Ic zajął 6 miejsce i obaj zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Norbert Malik, tuz za nim, zajmując 13 miejsce Kamil Ziętasz z kl. IIc.


Lista uczestników: Arkadiusz Głuc (1b), Piotr Jandura (1b), Filip Salamon (1c), Łukasz Wolski (1 c), Mikołaj Kwiatek (1c), Piotr Bąk (2b), Błażej Knutelski (2b), Marek Klimczak (2c), Kamil Ziętasz (2c), Tomasz Pichniarczyk (3a), Norbert Malik (3c).


Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie, który odbędzie się 8 października.19 września w Szczawnicy odbył się  Międzynarodowy Bieg Pieniny 2014, w którym udział wzięło 16 uczniów. Błażej Knutelski z kl. II b oraz Filip Salamon z kl. I c zajęli 4 miejsce w swoich kategoriach. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: Adrian Malik, Tomasz Pichniarczyk oraz Łukasz Wolski. Gratulujemy!!!

Szczegółowe wyniki

Więcej zdjęć PieninyInfo.pl


19 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół  im. św. Kingi w Łącku  odbył się  Międzygimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej, w którym  uczestniczyły drużyny drugich klas siedmiu gimnazjów.  Drużyny składały się z dziewcząt i chłopców  (tzw. MIXT).  Zawody  zorganizowane były w ramach programu  Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa -„Sport i turystyka  przeciw przemocy”. Wzięło w nich udział ponad  siedemdziesięciu uczniów,   z siedmiu  gimnazjów  reprezentujących  sąsiadujące ze sobą powiaty:  nowosądecki, nowotarski i limanowski.

Zawody rozegrano w dwóch grupach - „każdy z każdym”. Po  losowaniu w pierwszej grupie rywalizowały zespoły z Kamienicy, Krościenka, Jazowska i Tylmanowej, natomiast w drugiej, drużyny z Zagorzyna, Łącka i Ochotnicy Górnej.

Po długiej, zaciętej walce przebiegającej w atmosferze fair play w finale spotkali się reprezentanci  Ochotnicy Górnej i Jazowska.

Zawodniczki i zawodnicy walczyli o główną nagrodę – piłkę z autografami dziewcząt z klubu MKS Muszynianka.  Wręczyli ją podobnie jak puchary i nagrody pocieszenia:  Janusz Klag - Wójt Gminy Łącko, Zbigniew Czepelak - Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu,  Adam Bigos – Dyrektor szkoły,  Elżbieta Mężyk - koordynator Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, Krzysztof Chochliński - Zastępca Komendanta Policji w Starym Sączu.


GALERIA Z ZAWODÓW

Ostateczne wyniki:

I miejsce Gimnazjum w Jazowsku,

II miejsce Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej,

III miejsce Gimnazjum w Kamienicy,

IV miejsce  Gimnazjum w Zagorzynie,

V miejsce Gimnazjum w Krościenku,

VI miejsce Gimnazjum w  Łącku,

VII miejsce Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej.