Szkoła Podstawowa nr 2

Wolontariat: UWAGA! UWAGA! Zbieramy zakrętki dla FILIPA


Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice


W Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem stanęło ogromne, piękne serce- serce, które zwróci uwagę każdej przechodzącej obok osoby.


Serce zawdzięczamy Panu Józefowi Koterbie, dziadkowi Amelki Koterby, uczennicy klasy III, za co serdecznie bardzo, bardzo dziękujemy, tym bardziej, że jest to dobry gest ze strony Pana Józefa, zupełnie bezinteresowny.


Piękne czerwone serce z mocną linią życia, to pojemnik na koreczki, zakrętki wszelkiego rozmiaru.
Dla nas to tylko zakrętki, a dla chorych osób, to szansa na rehabilitację lub sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania.


Już wielokrotnie udowodniliście Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też zwracam się do Was z ogromną prośbą o zbieranie i dostarczenie do szkoły zakrętek, które w tym roku zostaną przeznaczone na rehabilitację małego, dzielnego wojownika Filipa Kurowskiego, o którego zdrowie, każdego dnia walczą rodzice.


Wierzę w dobro, wierzę w Was…..koreczkowa akcja- czas start….


Joanna Pyrdoł

Opiekun Wolontariatu