Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Kolejny rocznik opuścił mury naszej szkoły. Podsumowaniem minionego roku zajął się Pan Dyrektor, który z satysfakcją przedstawił sukcesy i doskonałe wyniki nauczania, wspólnie z  wychowawcami, nagradzając najlepszych uczniów książkami i dyplomami.

Dodatkowo nagrodzono także po trzech uczniów z każdej klas (IV-VIII) o najwyższej średniej.  Otrzymali oni vouchery o wartości 100 zł ufundowane przez Radę Rodziców, której bardzo dziękujemy.  Z kolei konkurs na zespół o najwyższej średniej wygrała kl. IV (średnia 4,71 – nagroda 500 zł od Rady Rodziców).

Warto dodać, iż rozstrzygnięty został także całoroczny konkurs na klasę o największym zaangażowaniu w akcje charytatywne. Dwie nagrody o wartości 500 zł od Rady Rodziców  (dofinansowanie do wycieczek klasowych) wręczone uroczyście przez Przewodniczącą p. Agnieszkę Gabryś zdobyły ex aequo klasy IV i V, którym serdecznie gratulujemy!