POLICJANCI Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem. W czasie prelekcji mundurowi mówili o odpowiedzialności prawnej, czynach karalnych związanych z cyberprzemocą, bezpieczeństwie w Internecie, bezpieczeństwie w ruchu drogowym, zagrożeniach dotyczących środków psychoaktywnych.

Spotkanie zorganizowano w środę (22.01.2020r) w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem.

Prelekcje zostały podzielone na dwa moduły: dla klas I-III i IV-VI; „Bezpieczeństwo w Internecie i bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, natomiast dla klas: VII-VIII; „Bezpieczeństwo w Internecie, odpowiedzialność za publikowane treści oraz odpowiedzialność prawna nieletnich dotycząca przemocy fizycznej i słownej, znieważań, wagarów, posiadania i używania środków psychoaktywnych, alkoholu, papierosów i in”.

Magdalena Rozmus- Urbaniak