Szkoła Podstawowa nr 2

Rak and Roll…. 10 metrów dla akcji „Daj włos”


10- tyle metrów włosów udało się w zebrać w ciągu trzech akcji „Daj włos”.


Tym razem nasze działania uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem wsparła mocna grupa z Grywałdu i jedna uczennica z Krośnicy.


Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali… tak, tak, reprezentowali, ponieważ wśród oddających znalazł się jeden chłopiec, uczeń klasy II Karol Musiał. 30 cm włosów ścięła również uczennica klasy VII Agnieszka Hamerska i 2 uczennice- absolwentki Gabriela Marczak i Julia Musiał.


Mocna grupa z Grywałdu, która z ogromnym entuzjazmem przyłączyła się do akcji pod opieką Pani Katarzyny Musiał, liczyła 6 osób, w tym dwie uczennice klasy pierwszej- chyba najmłodsze w naszej trzyletniej współpracy z Rak and Roll J Antosia Chlipała, Joanna Hamerska, Emilia Sobkowiak, Wiktoria Stróżczyk, Kinga Zachwieja i Ola Zachwieja.


Do naszego mocnego teamu dołączyła uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Krośnicy, Zuzanna Bielawska.


Wszyscy mają wielkie serca, łącznie oddali 3,70 cm włosów, co po podsumowaniu 3 akcji daje nam 10 metrów.


Dziękujemy Rodzicom, którzy powinni być dumni ze swoich dzieci. Dziękujemy również Salonowi Fryzjerskiemu Kameleon w Nowym Targu, Pani Magdalenie Lackiej- Czajce za bezinteresowną pracę i wywołanie ogromnego zadowolenia i uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników.


Dziękuję Wam wszystkim Kochani z całego serca, Joanna Pyrdoł