Szkoła Podstawowa nr 2

Wycieczka klasy 5


Dnia 24 września klasa V wybrała się  na wycieczkę integracyjną po Krościenku. Wyruszyliśmy z rynku przed godziną 8.00, w pasmo górskie Beskidu Sądeckiego. Po około 50 minutowej wędrówce szlakiem czerwonym dotarliśmy do góry Stajkowej, skąd można podziwiać wspaniałe widoki Pienin, okolic a przede wszystkim Krościenka. Wracaliśmy dłuższą trasą po drodze napotykając się na grzyby a dokładnie rydze. Kolejną atrakcją była wspaniała zabawa w Parku Linowym Adventure Sky. Dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Smolenia i Instruktorów spędziliśmy całkowicie za darmo wspaniałe 2 godziny zabawy. Na koniec usmażyliśmy kiełbaskę na ognisku pobawiliśmy się w zabawy i przed godzina 15 rozjechaliśmy się do domów. Dziękujemy Radzie Rodziców i  Rodzicom dzięki, którym mieliśmy możliwość wygrania biletu do Parku.


Pozdrawiamy klasa 5