Wywiadówka

Boże Narodzenie w naszej szkole

Jak co roku szkoła stara się przybliżyć uczniom magię Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku również zachował się ten zwyczaj. Delegacja uczniów naszej szkoły złożyła życzenia świąteczne okolicznym instytucjom. Odbyły się także wigilie klasowe, konkurs stroików oraz akademia.

Klasa V na wycieczce

We wtorek, 10 grudnia 2019r., wyjechaliśmy całą klasą V na wycieczkę do Parku Trampolin w Nowym Targu. Nasz autobus wyjechał spod szkoły o godzinie 9.00 i już od godziny 10.00  świetnie bawiliśmy się,  skacząc na trampolinach oraz robiąc salta.

Mikołajkowe szaleństwo w Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem

Z lampionami, przy blasku pochodni najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem rozpoczęli 5 grudnia Poszukiwania Mikołaja przygotowane przez Panią Joannę Pyrdoł i Panią Monikę Regiec.